Nieuwsbrief 14 aug 2023 - Trip Altezza - 1 sept borrel - Havenkampioenschap - Vacature Penningmeester

header

 
 

Trip Altezza: 4 weken vakantie - 3000km - Göta Kanal & meet up met Orca’s Skagen Denemarken

altezza
 
 

Jørn Bertens stuurde ons, net teruggekeerd van 4 weken zeilplezier en avontuur, onderstaan (video)verslag van de zeilvakantie met de Altezza (ligplaats E217) naar Denemarken en Zweden.
Jørn, July, Max (13), Michelle (12), Ralph (8) en Sebastiaan (8) hebben in die 4 weken 3000km afgelegd!
Vanuit Hellevoetsluis een trip buitenom naar Skagen Denemarken. Daarna dwars door Zweden via meren en Gotakanal, langs de oostkust van Zweden terug naar Denemarken. Door het Kieler kanaal en weer via Nederland retour naar Hellevoetsluis. Veel zee, water, kanalen, natuur, havens, schepen, jachten, zeilgenot, ontmoeting met Orca's en quality time met familie. Allen hebben ervan genoten.

Het gebeurt niet elke dag dat je Orca's tegenkomt en wordt 'gestopt' op je zeilvakantie!

Bijgevoegd een 8-tal linkjes naar het complete video verslag van vier weken plezier en avontuur:(Het tweede filmpje met 3 zonsopgangen en de ontmoeting met 3 Orca's)

Sail to Sail Den Helder 2023:                  https://youtu.be/EV6fpvcxAvU     (2:26)
Meeting the Orca's Top of Denmark:        https://youtu.be/StpP7tawxjs        (1:39)
Dwars door Zweden deel I:                       https://youtu.be/wCXIZWZNRDI  (1:41)
Dwars door Zweden Gotakanal deel II:    https://youtu.be/L29pb_5wRjI      (1:21)
Riding the Baltic Waves:                           https://youtu.be/6tJhismg3pI       (0:58)
Naar Mons Klint Denmark:                        https://youtu.be/ywoKb4Hj-S4     (1:07)
Denemarken-Kieler Kanaal - Nederland:  https://youtu.be/3CVZiylm5U4     (1:02)
Crossing Windpark Fryslan:                      https://youtu.be/0ESXo9iJ4yA     (0:50)

Stuk voor stuk leuke, mooie video's (tussen haakjes tijdsduur in minuten) van een fantastische zeilvakantie!

1 sept. 2023 - Vrijdagavondborrel in de Bonte Os

Zoals al tijdens de ALV is aangekondigd, zullen wij, naar goed voorbeeld van de Kanaalhaven, op de Heliushaven een terugkerend informeel moment opnemen. Hier kun je dan je medeleden ontmoeten, kletsen en ideëen en tips met elkaar uitwisselen. Wij willen dit doen in de vorm van een vrijdagavondborrel.

Deze zal telkens de 1e vrijdag van de maand plaatsvinden in de Bonte Os klik voor meer info

Herhaling belangrijke info: (misschien door vakantie gemist)

zaterdag 16 sept.     - 2e Havenkampioenschap voor info en aanmelden  klik hier

Na het succes van vorig jaar hebben de wedstrijd-/evenementen commissies van de watersportverenigingen in de Heliushaven besloten weer een "havenkampioenschap" te organiseren. Naast de te winnen prijs voor de individuele havenkampioen is er ook een prijs voor de vereniging; waarvan de leden de meeste punten hebben verzameld.

Dus hoe meer leden deelnemen aan het kampioenschap, hoe groter de kans dat we dit jaar deze prijs in de wacht slepen.

Daarnaast fungeert onze vereniging dit jaar als "gastvereniging". De evenementen commissie zou heel graag geholpen worden door een aantal vrijwilligers om het havenkampioenschap in goede banen te leiden.

Vrijwilligers kunnen zich aanmelden via e-mail: evenementencommissie@wsv-haringvliet.nl

 

penningmeester-gezocht

Na vele jaren in het bestuur actief te zijn geweest, eerst als secretaris en sinds juni 2021 als penningmeester, heeft Guust Baartmans helaas aangegeven te willen stoppen na de komende najaars Algemene Ledenvergadering. Hij gaat zijn zeilboot inwisselen voor een motorboot en gaat dan ook van vaargebied wisselen.

Derhalve is het bestuur op zoek naar een Penningmeester voor onze vereniging. Wij nodigen geïnteresseerden van harte uit contact op te nemen met onze secretaris Henk Bakker (bijvoorbeeld via email), zodat in het najaar tijdens de Algemene Vergadering een opvolger voor Guust gekozen kan worden.

 

 
 

Over WSV Haringvliet

Watersportvereniging Haringvliet is op 21 maart 1961 opgericht. De vereniging telt 450 leden met 375 ligplaatsen. Onze evenementencommissie organiseert voor leden allerlei evenementen en lezingen. Zodra er iets (nieuws) georganiseerd wordt, kunt u die informatie direct op de website vinden.

Lid worden?

Meldt u aan bij onze secretaris
Henk Bakker
06-22440542
secretaris@wsv-haringvliet.nl

Informatie over ligplaatsen?

Havenmeester
Aad Driessen
telefoon 06-36324865

havenmeester@wsv-haringvliet.nl

Contact

Watersportvereniging Haringvliet
Kanaalweg Westzijde 10
3221LK Hellevoetsluis

Postadres:
Postbus 26
3220 AA Hellevoetsluis

IBAN NL08ABNA0559275838 t.n.v. WSV Haringvliet te Hellevoetsluis
Ingeschreven bij de KvK te Rotterdam onder nummer 40385429